Mariusz D., 28 czerwca 2018
Firmy wykonawczej szukałem w Internecie i tak trafiłem na firmę pana Kamila. Pierwszym etapem był stan surowy otwarty, potem była kontynuacja do stanu surowego zamkniętego, a za chwilę będziemy umawiali się na dalszą część realizacji obiektu. O wyborze tego wykonawcy zdecydowała przede wszystkim jego rzetelność. Cenię pana Kamila za jego doradztwo, pomoc w zakresie zastosowania odpowiednich materiałów, technologii (m.in. użycie pompy ciepła, przeprojektowanie fundamentów). Dla mnie bardzo istotne było to, że kontakt był bezpośredni i bezproblemowy – to również mi się spodobało. Cena oczywiście także mi odpowiadała. Bardzo dobrze oceniam jakość świadczonych usług przez WESKAD-BUD – przyznaję piątkę. Myślę, że obie strony są zadowolone z zawartej umowy. Nie żałuję tego wyboru. Szczerze polecam!

Krzysztof K., 24 maja 2018
Firma WESKAD-BUD miała do zrealizowania następujące zlecenia, m.in.: na budowę firmy, budowę domu jednorodzinnego, przebudowę domu (z kompletnym pokryciem dachowym, oknami, wykonaniem ocieplenia poddasza z sufitem podwieszanym) i remont hali. Za każdym razem wykonawca wywiązywał się z umowy – i czasowo, i cenowo i jakościowo. Pokazuje to też, że kontakt z wykonawcą jest bezproblemowy – były sprawnie przeprowadzane inwestycje prywatne i firmowe. Współpraca między nami trwa już nieprzerwanie miej więcej od 3 lat. Firma ta została mi polecona. I nie zawiodłem się na niej. Co odróżnia ją od innych firm? Szybkość i fachowość, a także kompleksowość. Przychodzą, robią swoje i zaczynają kolejną budowę – bez zbędnej zwłoki, przekładania terminów itp. Za każdym razem mieliśmy kosztorys i wycenę. Pod względem terminu to ja bardziej dopasowałem się do terminu WESKAD-BUD, bowiem na konkretnej dacie rozpoczęcia prac aż tak mi nie zależało, bardziej zależało mi na tym konkretnym wykonawcy. Jeśli będę miał kolejne zlecenie do przeprowadzenia, to na pewno skorzystam z usług WESKAD-BUD. Szczerze polecam!

Bartosz J., 17 maja 2018
Usługa dotyczyła skomplikowanej budowy domu do SSO o pow. użytkowej 410m2. Tak naprawę było to dokończenie sporej budowy. Mieliśmy wcześniej do czynienia z dwiema innymi ekipami – nierzetelnymi, dlatego mamy duże porównanie innych firm do obecnego wykonawcy. O firmie dowiedzieliśmy się dzięki reklamie umieszczonej na wybudowanym obiekcie (poprzez banner). Widzieliśmy inne zrealizowane inwestycje przez WESKAD-BUD, więc mogliśmy naocznie ocenić jakość wykonanych prac. Kontakt z panem Kamilem był bardzo fajny, bezproblemowy. Widać, że szanuje swojego klienta w odróżnieniu od innych budowlańców, którzy często zapominają o swych zleceniodawcach i szacunku do nich. Kierownik robót od pana Kamila, koordynujący prace i cały projekt, udzielał nam rad, sprawdzał pracowników. Same prace przebiegały sprawnie, dzięki temu że pracownikom zależało na dobrej realizacji zlecenia, że znali się na swym fachu. Są to osoby rzetelne, kompetentne, ściśle związane z branżą budowlaną (nie są to przypadkowi ludzie). Możliwa jest wizja lokalna inwestycji. Poprzez pana Kamila można dotrzeć do nas i naszej budowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Firmę WESKAD-BUD oceniam jak najwyżej!

Kamil W., 22 marca 2018
Zlecenie dotyczyło budowy domu tradycyjnego, murowanego, do wykonania którego niezbędne materiały zapewniał pan Kamil. Do wykonawcy dotarłem przez Facebooka. Na stronie firmowej można było zobaczyć dotychczasowe zrealizowane przez WESKAD-BUD inwestycje. Co wyróżnia WESKAD-BUD spośród innych firm z tej branży? Na pewno terminowość, wywiązywanie się z pisemnej umowy i należyte wykonanie budynku zgodnie z ustaleniami. Bardzo dobrze oceniam firmę pana Kamila i jakość świadczonych przez nią usług. Generalnie nie ma do czego się przyczepić, jestem zadowolony. W skali 1-5 oceniam wysoko – na 4,5. Myślę, że jeszcze będę korzystał z oferty WESKAD-BUD. Branża budowlana nie jest mi do końca obca, dlatego śmiało mogę wystawić pozytywną opinię.

Anna B., 23 listopada 2017
U naszych sąsiadów przy domu był postawiony szyld reklamowy WESKAD-BUD. Sprawdziłam tę firmę w Internecie i do niej zadzwoniłam. Prace zaczęliśmy przed nowym rokiem. Budowa została rozpoczęta w dogodnym dla nas terminie. Pan Kamil dostosowuje się do klienta, z wielkim szacunkiem podchodzi do niego. Z kontaktem też nie było żadnego problemu – o każdej porze można było do wykonawcy zadzwonić. Jeśli pan Kamil nie odebrał, to w ciągu praktycznie 2 minut oddzwaniał. Zresztą kontakt cały czas utrzymujemy, można powiedzieć, że w takiej przyjaznej atmosferze. Jest to świetny wykonawca i przede wszystkim świetny człowiek. Jeśli jakąś zmianę chciał wprowadzić, to z nami wszystko konsultował, o wszystkim nas informował, nie było nic robione bez naszej zgody – pełna uczciwość. Z każdą rzeczą można się było dogadać. Jak dla mnie nie ma żadnych minusów, są wręcz same plusy! Co sobie najbardziej cenię? Kompetencje, doradztwo (np. dopasowana została bardzo dobra stolarka okienna), wszystko było wykonywane na czas i to z najlepszych materiałów. WESKAD-BUD ma same zalety – nic złego powiedzieć nie mogę. Oceniam na 5 gwiazdek i śmiało polecam innym osobom!

Michał S., 8 listopada 2017
Prace wykonywane przez WESKAD-BUD dla wspólnoty mieszkaniowej dotyczyły wymiany pokrycia dachowego z dachówki na blachodachówkę (1182m2) i naprawy elewacji budynku liczącego 32 lokale. Wymiana pokrycia dachowego na budynku 3-piętrowym, o kącie nachylenia dachu 42-43°, jest dość trudnym przedsięwzięciem. Prace były skoordynowane przez różne podmioty w taki sposób, żeby były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców. Pozytywnie oceniam prace tejże firmy, jestem zadowolony z jakości jej usług, jedynie podczas realizacji zlecenia pogoda pokrzyżowała nam plany (padało, na dach nie można było wejść). Był to okres wakacji i zdecydowanie aura pogodowa nie była naszym sprzymierzeńcem. Przez deszcze i upały warunki pracy nie były zbytnio komfortowe, a wręcz były uciążliwe i dla inwestora, i dla wykonawcy. Umowa została dotrzymana, roboty zostały sfinalizowane, a nawet doszły dwie dodatkowe prace niezwiązane z zawartą umową (np. dotyczące wiaty śmietnikowej), które wykonawca obiecał wykonać. W imieniu wspólnoty polecam firmę WESKAD-BUD!

Tomasz M., 31 października 2017
Pierwsza umowa podpisana z WESKAD-BUD dotyczyła budowy domu do SSO, druga na elewację i prace do stanu deweloperskiego (bez instalacji – na instalacje miałem własnego wykonawcę). Widziałem zdjęcia innych budów pana Kamila i same budowy na miejscu też. Jestem zadowolony z jakości usługi i kontaktu z wykonawcą. Z panem Kamilem można było kontaktować się w każdy sposób – i mailowo, i telefonicznie i osobiście. Jego pracownicy także reagowali i odpowiadali na moje pytania, sugerowali różne rozwiązania. W wykonawcy podoba mi się podejście do klienta, sumienność i organizacja pracy. Prace przebiegały sprawnie i szybko, dzięki czemu termin został dotrzymany. Firmę WESKAD-BUD znalazłem dzięki Oferteo. Kilka firm zgłosiło się do mnie, jednak o wyborze tej konkretnej zadecydowały takie czynniki: korzystna cena i dogodna lokalizacja firmy; oprócz tego pan Kamil wydawał mi się młodym i ambitnym człowiekiem. Dla mnie jest to solidna firma, warta polecenia.

Justyna K., 27 października 2017
O firmie WESKAD-BUD dowiedziałam się z reklamy tejże firmy zawieszonej na ogrodzeniu. Oczywiście miałam możliwość zapoznania się i zobaczenia na miejscu innych budów pana Kamila. Co do jakości wykonanych prac, mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach – w skali 1-5, przyznaję 10! A dlaczego taka nota? Ponieważ budowa, pracownicy, zapewnione materiały, kontakt z wykonawcą tak naprawdę mogą zostać ocenione jedynie w najwyższej skali. Kontakt z firmą na bieżąco był obustronny - i osobisty, i telefoniczny i mailowy. Pan Kamil odbierał telefony, oddzwaniał, sam też dzwonił. Komunikacja między zleceniodawcą a wykonawcą w tym przypadku jest bardzo dobra. Pan Kamil i jego pracownicy doradzali nam podczas budowy, np. wykonawca podpowiedział nam w przypadku okien dachowych – chcieliśmy zgodnie z projektem podwyższyć ściankę kolankową, jednak pan Kamil nam odradził to rozwiązanie, ze względu na późniejszy możliwy problem z otwarciem tych okien – i owszem miał rację, dlatego cieszę się, że go posłuchaliśmy. Budowa rozpoczęła się we wrześniu 2017r., prace zostały wykonane do stanu surowego. Mieliśmy termin wywiązania się z umowy na postawienie budynku do 11 listopada, natomiast panowie skończyli budowę 20 października, czyli znacznie wcześniej. Wszystko było i jest w porządku. Zaletami WESKAD-BUD są wykonanie i czas, a mianowicie: bardzo dobre wykonanie i to w bardzo szybki sposób. Polecam w 100%!

Paweł Ł., 27 października 2017
Wykonawcy 100m2 domu poszukiwałem w serwisie Oferteo – złożyłem zapytanie, na które odpowiedziała firma z mojego regionu, firma WESKAD-BUD. Zanim podpisaliśmy umowę, zobaczyłem w kilku miejscach, jak wyglądają inne budynki stawiane przez pana Kamila, dzięki czemu mogłem poniekąd naocznie sprawdzić jakość wykonania. Na razie nie mam zastrzeżeń co do jakości tych usług. Wykonawca ma bogate doświadczenie w branży budowlanej – sporo domów wybudował, dlatego mógł pomóc dobrać dobre materiały czy zasugerować różne ciekawe rozwiązania techniczne, oczywiście na tyle, na ile projekt na to pozwalał. W przypadku materiałów, to większość z nich zapewniał wykonawca. Materiały były dostarczane i na czas, i na miejsce. Chcieliśmy z żoną, żeby prace budowlane rozpoczęły się wcześniej, jednak pan Kamil miał napięty grafik, dlatego wspólnie ustaliliśmy dogodny dla obojga stron termin. Z terminów, które mieliśmy zawarte w umowie, wykonawca w pełni się wywiązał. Jedynie nieprzewidywalna pogoda co nieco pokrzyżowała nam plany. Kontakt z firmą był bezproblemowy. Pan Kamil bezpośrednio kontaktował się także z moim kierownikiem budowy, np. w kwestii odbioru prac itp. Przede wszystkim w WESKAD-BUD cenię sobie rzetelność, dokładność (brak fuszerki), dotrzymywanie ustaleń (brak jakichkolwiek dopłat). Krótko mówiąc: jest to firma warta polecenia!

Mirosław B., 11 sierpnia 2017
Firma WESKAD-BUD wykonała budynek do stanu stanu surowego zamkniętego z gazobetonu, obecnie trwają prace nad stanem deweloperskim. Przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy byłem na paru budowach realizowanych przez WESKAD-BUD. Poza tym dzwoniłem do kilku klientów pana Kamila, którzy wypowiadali się pozytywnie na temat współpracy z wykonawcą. Umowa między nami została sporządzona w wersji pisemnej. Na stan surowy zamknięty umowa została zrealizowana z dobrym rezultatem dla obydwu stron, natomiast stan deweloperski jest w fazie realizacji, dlatego przed zakończeniem prac nie będę wydawał opinii, aby nie zapeszać. W skali 1-10 kontakt oceniam na 10, usługę zaś na 8. A co najbardziej mi się podoba? Wszystko jest na czas, realizowane zgodnie z projektem (materiały + technologia wykonania), poza tym kontakt i komunikacja z firmą są bez zarzutu. Na pana Kamila można liczyć w kwestii fachowego doradztwa. Podpowiadał m.in. w zakresie technologii wykonania, na każde pytanie od razu udzielał rzeczowych odpowiedzi. Według mnie jest to firma godna polecenia!

Anna O., 11 sierpnia 2017
Usługa dotyczyła budowy domu jednorodzinnego w wersji murowanej (parter + pierwsze pełne piętro) o pow. 237 m2. Pan Kamil zgłosił się do mnie jako potencjalny wykonawca mojej budowy za pośrednictwem serwisu Oferteo.pl. Wykonawca zawiózł nas na własne budowy. Na miejscu rozmawialiśmy z właścicielami innych obiektów zrealizowanych przez WESKAD-BUD, dopytywaliśmy ich o jakość wykonywanych budynków itd. I stwierdzam, że była to naprawdę bardzo dobra jakość. Przede wszystkim interesowało nas, żeby jedna firma kompleksowo zbudowała dom do stanu „pod klucz”, żebyśmy nie musieli szukać innych firm, które wykonywałyby nam poszczególne etapy. Wszystkie materiały aż do stanu deweloperskiego zapewniał pan Kamil. Kontakt był rewelacyjny. Pan Kamil sam informował nas o każdym etapie, postępach poszczególnych prac na bieżąco (to był kontakt nawet i dwa razy dziennie – jeżeli tego sytuacja wymagała). Dla nas była to pierwsza budowa, dlatego liczyliśmy na pomoc ze strony wykonawcy i taką pomoc faktycznie otrzymaliśmy. Pan Kamil doradzał nam tak naprawdę we wszystkich kwestiach – i przy wyborze dachu, orynnowania, okien, materiałów budowlanych. Oczywiście przedstawiał nam też alternatywy cenowe. Najbardziej podobają mi się w WESKAD-BUD: kontakt, kompleksowa realizacja usługi i terminowość. Szczerze polecam!

Joanna G., 21 lipca 2017
Do firmy WESKAD-BUD dotarłam poprzez Oferteo – złożyłam w serwisie zapytanie. Jak doszło do nawiązania współpracy? 1 czerwca dostałam pozwolenie na budowę, dopiero wtedy zaczęłam szukać wykonawcy. Już 1 lipca pan Kamil zaczął budowę, zamieszkałam w domu 1 maja, czyli po 10 miesiącach. Zlecenie dotyczyło budowy do stanu „pod klucz”. Wszystkie materiały do realizacji zlecenia zapewniał pan Kamil. Były one odpowiednio dobrane zgodnie z wytycznymi projektu i dostarczane na plac budowy. Po poznaniu rodziny pana Kamila (jego ojciec jest murarzem, brat malarzem, drugi brat elektrykiem) i po zobaczeniu wykonanych przez niego 2 domów w stanie surowym, zdecydowałam się na skorzystanie z usług budowlanych wykonawcy. Wiem, że teraz WESKAD-BUD ma dużo zleceń. Bardzo wysoko oceniam jakość świadczonych usług przez firmę WESKAD-BUD. W rezultacie jestem naprawdę bardzo zadowolona. Pan Kamil to człowiek odpowiedzialny, któremu zależy, by jak najlepiej pracę wykonać, jest bardzo zaangażowany, można na niego liczyć - od razu reaguje na każde ewentualne zgłoszenie, np. rynny mi się zapchały, wykonawca przyjechał i naprawił usterkę. Cenię go także za fachowość i odpowiednie podejście do klienta. Dla mnie jest to firma godna polecenia. Zresztą już kilka osób widziało mój dom i też im poleciłam tego wykonawcę.

Kamil K., 30 czerwca 2017
Budowa stanu surowego z dachem. Bardzo dobrze oceniam usługi firmy WESKAD-BUD. Wybrałem tę konkretną firmę z kilku powodów. Firma była z mojej okolicy, pan Kamil odpowiadał też bardzo szybko na moje pytania, rozmowy były prowadzone bardzo konkretnie, a oferta cenowa była bardzo atrakcyjna. Kiedy inne firmy zastanawiały się nad złożeniem propozycji, pan Kamil działał szybko i bez zbędnej zwłoki, doradzał nam również w zakresie odpowiedniego doboru materiałów. Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę, aby zmienić materiał, z którego miał stanąć dom. Kontakt z panem Kamilem był świetny - nieważne, czy był to poniedziałek, czy była to niedziela - zawsze można było się umówić, porozmawiać. Co więcej, kontaktowałem się z klientami pana Kamila i każda osobą, z którą rozmawiałem, była zadowolona - ja też jestem zadowolony. Co doceniam w pracy z panem Kamilem? Szybkość i rzetelność. Szybkość kontaktu, szybkość działania i to, że, co pan Kamil obiecał zrobić, to się z tego wywiązał. Sądzę, że warto nawiązać współpracę z firmą WESKA-BUD - polecam!

Małgorzata L., 30 czerwca 2017
Zamieściłam ogłoszenie na portalu internetowym w zakresie budowy domu w technologii murowanej. Pan Kamil odpowiedział na nie, skontaktował się z nami, przedstawił swoją ofertę, pokazał kilka budów, które wykonywał, przeczytałam o nim opinie i razem z mężem zdecydowaliśmy się na niego. Jakość oferowanych usług przez tę firmę oceniam bardzo wysoko, przyznając maksymalną notę. Profesjonalizm w każdym calu - idealna komunikacja, idealne wykonanie, idealna współpraca. Kontakt z wykonawcą był bez zarzutu – i telefoniczny, i osobisty i mailowy. Mogliśmy liczyć na doradztwo w kwestii propozycji doboru technologii, aktualnych możliwości, metody ocieplania i ogrzewania budynku, wyboru materiałów, spójności całego budynku itd. Wykonawca zapewniał materiały, pomagał nam je także odpowiednio wybrać i dobrać. Umożliwił także wejścia na budowy, które sam wykonywał. Mieliśmy również kontakt z jego innymi klientami, którzy mogli osobiście opowiedzieć o tych zrealizowanych budowach. Co najbardziej nam się podobało w WESKAD-BUD? Nastawienie na nowości, bez jakiegokolwiek ograniczenia w zakresie oczekiwań klienta, doradztwo podczas wyboru projektu, zagospodarowania działki (m.in. gdzie powinna być studnia wykopana, gdzie umiejscowić przydomową oczyszczalnię ścieków, na co zwracać uwagę przy danym typie gleby itd.). Mogliśmy liczyć na doradztwo w zakresie pompy ciepła. Byliśmy w budynkach z systemem grzecznym wykorzystującym te urządzenia i sami widzieliśmy, jak dzięki takiemu rozwiązaniu budynki te świetnie funkcjonowały. Wykonawca jest nastawiony na nowości. Informował nas o dopłatach, dotacjach na pompy ciepła i ochronę środowiska (oczyszczalnia ścieków). Dowiedzieliśmy się, że dzięki dotacji będziemy o ok. 7000 zł na plusie. Co więcej, przygotował dokumentację, poinformował nas o opłatach, podatku. Jest to świetne źródło informacji o tym, gdzie jeszcze można coś uzyskać. Jestem zachwyconą tą firmą, dlatego wszystkim ją polecam. Zainteresowani mogą obejrzeć naszą budowę na miejscu.

Łukasz L., 28 czerwca 2017
Firmę WESKAD-BUD znalazłem poprzez wyszukiwarkę internetową. Byłem na kilku zrealizowanych przez wykonawcę budowach, widziałem dom wybudowany przez niego dla moich sąsiadów. W mojej miejscowości są 3 domy obok siebie postawione przez firmę pana Kamila. Mój kolega, kuzyn, a także moi znajomi byli bardzo zadowoleni, pozytywnie się wypowiadali o WESKAD-BUD. Oprócz tego poczytałem także o wykonawcy opinie i tak doszło do podpisania umowy między nami na budowę domu murowanego w miejscowości Olesin. Wszystkie materiały do realizacji zlecenia zapewniał wykonawca. W wielu kwestiach mogłem liczyć na fachowe doradztwo, rzeczową pomoc, zwłaszcza że prace odbywały się począwszy od prac ziemnych, fundamentów aż do stanu deweloperskiego. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Bardzo dobrze oceniam jakość świadczonych usług przez tę firmę - jestem zadowolony. W skali od 1 do 5 na pewno śmiało mogę przyznać 4,5. Komunikacja z przedstawicielami firmy też była bardzo dobra. Moim zdaniem zawarta umowa została w pełni dotrzymana. Największe zalety WESKAD-BUD to: na pewno solidność, estetyka i terminowość. Jeśli byłaby taka potrzeba, to w przyszłości oczywiście skorzystałbym ponownie z usług tej firmy. Wszystkim ją polecam, np. ostatnio mój kolega wziął ode mnie numer do pana Kamila. Podsumowując: jest to firma godna polecenia!

Bogdan  S., Stanisławów, 24 lutego 2017
Firma WESKAD-BUD została mi polecona do prywatnej budowy domu. Bez większego nadzoru z naszej strony pan Kamil prowadził tę budowę – nie miałem żadnych zastrzeżeń, wszystko odbywało się na wysokim poziomie. Nasza współpraca od tego momentu się zaczęła i trwa już od kilku lat. Oprócz budowy domu pan Kamil wykonuje dla mnie wiele innych poważnych prac w Warszawie (są to budowy, przebudowy, rozbudowy domów, biur, hal itd.). Materiały, które zapewnia, też pochodzą z wiarygodnych i dobrych źródeł. To jest bardzo odpowiedzialna firma. Jeżeli zlecane są im prace, to nie trzeba o nic się martwić. Prezentują bardzo dobrą jakość - nigdy nie miałem żadnego problemu z odbiorem obiektów, do tej pory nie było żadnych skarg. Pracownicy ze wszystkich prac wywiązują się w 100%, są zdyscyplinowani. Wykonawca nie unika rozmowy, czy jest to łatwiejsza, czy bardziej skomplikowana sprawa, po prostu daje sobie ze wszystkim radę. Prace przebiegają szybko, sprawnie, profesjonalnie. W porównaniu do innych firm najbardziej podoba mi się w WESKAD-BUD rzetelność, uczciwość, słowność, odpowiedzialność. Jeśli coś ustalamy, nie muszę tego dwa razy powtarzać – wszystko wykonywane jest dobrze, bez krętactwa. O panu Kamilu mam bardzo dobrą opinię, moim znajomym również go polecałem i tak samo są zadowoleni. Polecam go też innym osobom!

Witold  R., 24 lutego 2017
Firmę WESKAD-BUD znalazłem poprzez wyszukiwarkę internetową. Pan Kamil zapraszał mnie, żebym zobaczył inne wykonane przez niego domy, ale nie czułem takiej potrzeby, uwierzyłem mu na słowo i nie zawiodłem się. Kontakt był bezproblemowy, szybko spisaliśmy umowę. Prace bardzo szybko i bardzo sprawnie przebiegały. Tak naprawdę na terminie w sumie niespecjalnie mi zależało, ale poszło to szybciej niż się spodziewałem. Wykonanie stanu surowego trwało – nie pamiętam już dokładnie ile, ale może ok. 2 miesięcy. Bardzo wysoko oceniam jakość świadczonych usług przez firmę pana Kamila. Jeśli tylko miałem jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, wykonawca mi je chętnie wyjaśniał i rozjaśniał. Co cenię w panu Kamilu? Najbardziej rzetelność, i fachowość, choć szczerze powiedziawszy, o WESKAD-BUD można mówić tylko w samych superlatywach. Mogę z czystym sumieniem wszystkim polecić taką profesjonalną firmę!

Marcin G., Cygów, 2017-02-23

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy WESKAD-BUD. Poleciłbym ją wszystkim, których znam, którzy zaczynają budowę. O tej firmie dowiedziałem się z reklamy, którą zobaczyłem na poprzedniej budowie, którą pan Kamil prowadził. Spodobał mi się wybudowany obiekt, spisałem numer telefonu do wykonawcy i zadzwoniłem. Pan Kamil bardzo dużo doradza i pomaga. Wiele rzeczy zrobiłem według jego sugestii, niż moich wcześniej zamierzonych wizji. Najbardziej cenię sobie w firmie WESKAD-BUD solidność, wywiązywanie się z podpisanej umowy i wysoką jakość produktu.


Michał A., 2016-07-11
Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, dom 160m2, Kałuszyn

Znakomity kontakt telefoniczny, pracowici fachowcy.


Ania i Michał A., Kałuszyn, gm. Wieliszew, 2016-07-09  

Firma jak najbardziej godna polecenia. Zlecenie dotyczyło budowy płyty fundamentowej, z czego pan Kamil i jego Pracownicy wywiązali się bardzo dobrze.


Waldemar K., Warszawa, 2016-06-20  

Od marca 2016r. firma Weskad-Bud buduje dom jednorodzinny w Sokólu, który po 16 tygodniach jest w stanie deweloperskim. To wyjątkowa firma, a w szczególności jej właściciel Kamil Wąsiewicz. Pana Kamila cechuje duża kultura osobista, życzliwość i cierpliwość w wyjaśnianiu często trudnych dla inwestora procesów budowy. Mimo młodego wieku jego profesjonalizm, inicjatywa w podejmowaniu decyzji oraz trafność w doborze materiałów, a także umiejętność doboru i kierowania pracownikami są rzadko spotykane. Dobór pracowników firmy przez P. Kamila spowodował, że są niezwykle sprawni pod względem technicznym, jakościowym i estetycznym. Pracownicy zaskakują tempem budowy i jakością wykonania. Wszystkie ekipy, które pracowały na budowie cechowała duża dyscyplina, sumienność i pracowitość. Wyróżniam ekipę dekarzy, których rezultat pracy jest bardzo efektowny. Wszystko to jest możliwe dzięki niespotykanemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i wyobraźni, wręcz artystycznej, Pana Kamila. Po raz pierwszy budowa domu sprawiła mi przyjemność i relaks, co w polskiej rzeczywistości nie zdarza się. Ta firma może śmiało konkurować z podobnymi firmami na rynkach zagranicznych. Gorąco polecam firmę Weskad-Bud i trzymam kciuki za jej dalszy rozwój, bo w pełni na to zasługuje.


Barbara K., Warszawa, 2016-06-15

Budowa domu zawsze dla inwestora stanowi wyzwanie i dużą dozę niepewności. Wybór firmy budowlanej zawsze obarczony jest dużym ryzykiem. W tym przypadku to był bardzo dobry wybór. Firma bardzo rzetelna. Właściciel kompetentny, życzliwy, wszelkie prace wykonywane w terminie, jakość bez zastrzeżeń. Ekipa wybrana przez właściciela stanowi “jedną całość”. Za chwilę zakończony zostanie stan deweloperski budynku pod Stanisławowem i każdemu kto zamierza rozpocząć budowę polecam firmę WESKAD-BUD jako wykonawcę. Nie jest to pierwsza moja inwestycja i mam złe doświadczenia z dotychczasowymi wykonawcami dlatego tym bardziej rekomenduję firmę WESKAD-BUD, a w szczególności jej właściciela P. Kamila Wąsiewicza, który jest niezwykle profesjonalny, o wysokiej kulturze osobistej. Jest to niewątpliwie jedna z niewielu firm na polskim rynku tak odpowiedzialna i godna polecenia.


Anna i Paweł O., Olesin, 2016-06-10

Szczerze możemy polecić wszystkim budowę domu z Firmą Weskad- Bud kierowaną przez Pana Kamila. Budowa naszego domu w Olesinie przebiega bardzo sprawnie, bez żadnych opóźnień (obecnie jesteśmy na etapie zakończenia stanu surowego zamkniętego). Firma Pana Kamila to rzetelni, profesjonalni Pracownicy, którzy chętnie służą fachową radą i pomocą, a Pan Kamil doradza nam i proponuje najlepsze rozwiązania. Dodatkowym atutem firmy Pana Kamila jest fakt, iż jego firma posiada profesjonalny sprzęt niezbędny do budowy domu, co ma wpływ na jakość wykonywanej pracy (ściany równe co do mm). Z Panem Kamilem kontakt jest w każdym czasie, nadzoruje osobiście każdy etap budowy domu co pozwala Nam bywać na budowie raz na tydzień lub dwa. Pana Kamila darzymy dużym zaufaniem o czym może świadczyć fakt, że wiele kwestii z budową domu (technologia, materiały, pomysły) powierzamy do jego decyzji i nigdy nie zawiedliśmy się na jego wyborach, wręcz przeciwnie w wielu przypadkach propozycje okazują się lepsze od tych z projektu i co również ważne tańsze bez uszczerbku na jakości. Pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem wystawiamy najlepszą rekomendację. Ania i Paweł


Opinia od: JoannaG

Od 1.07.2015 firma Weskabud Kamila Wąsiewicza buduje mi dom we wsi Cisie gmina Halinów. Obecnie dom jest w stanie deweloperskim. Właśnie zaczynamy wykańczać dom pod klucz. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Kamilem, który jest bardzo miłą i profesjonalną osobą. Przekazuję swoje rekomendacje. Joanna Gładyś

Miejscowość:
Cisie, Gmina Halinów
Dodano: 2016-01-11 15:19      Dotyczy: budowa domu jednorodzinnego we wsi Cisie...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 

 
Opinia od: Dawid K

W kwietniu 2013 firma WESKAD-BUD wykonywała kompleksowo elewację, oraz pokrycie dachowe, na terenie Sulejówka w moim domu. Prace przebiegły zgodnie z umową, jestem zadowolony i gorąco polecam.dane chronione

Miejscowość:
Sulejówek
Dodano: 2015-05-20 23:57      Dotyczy: Elewacja, pokrycie dachowe...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 

 
Opinia od: NataliaB

W lipcu 2014 r. na terenie Warszawy firma WESKAD-BUD realizowała budowę mojego domu, obejmowało to również dostarczenie materiałów. Jestem bardzo zadowolona z finalnego efektu. Jakość usługi oceniam pozytywnie – prace odbyły się zgodnie z harmonogramem, wszystkie terminy zostały dotrzymane. Pracownicy chętnie odpowiadali na moje pytania, komunikacja z właścicielem firmy również przebiegała bardzo dobrze. Największym plusem było dla mnie podejście Pana Kamila, w razie wątpliwości służył radą oraz proponował najlepsze rozwiązania.Jakość wykończenia wnętrz spełniła moje oczekiwania. Mogę śmiało polecić usługi firmy tym osobom, które szukają kompleksowego wykonawcy domu.


Miejscowość:
Warszawa
Dodano: 2015-05-20 16:21      Dotyczy: Budowy domu "pod klucz wraz z materiałami...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy: 

 
Opinia od: KarolinaS

Niedawno zakończyliśmy z firma Weskad-bud budowę wyczekiwanego domu pod klucz na terenie miasta Wołomin. Firma spisała się na medal. Brak jakichkolwiek uchybień, mankamentów czy problemów z tym związanych. Zgrana ekipa, profesjonalne wykonanie. Wiedza i porady Pana Kamila Wąsiewicza bardzo nam pomogły (gorąco pozdrawiamy Panie Kamilu). Ogólnie zachowana czystość podczas prac i widoczne zaangażowanie w bezpieczeństwo na budowie świadczy tylko i wyłącznie o zaangażowaniu i profesjonalizmie firmy. Jesteśmy wraz z zona nad wyraz mile zaskoczeni efektem końcowym jak i terminem zakończanego domu. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. Michał i Karolina Sadusiak. :)dane chronione

Miejscowość:
Wołomin
Dodano: 2015-05-20 01:36      Dotyczy: Budowa domu pod klucz...
Jakość:  Komunikatywność:  Dotrzymanie umowy:  
Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność na
https://www.rzetelnafirma.pl/LB7N94K7

Gratulujemy Kamilu!
Ponownie WESKAD-BUD zdobywa tytuł
Najlepsi 2018 wśród Firm Budowlanych w Mińsku Mazowieckim

 

WESKAD-BUD Kamil Wąsiewicz, tel. 502-097-716