Bartosz J.

17 maja 2018

 
BUDUJEMY DOMY.
Zaufanie już zbudowaliśmy.
 
NASZ CEL TO SATYSFAKCJA I
bezpieczeństwo naszych klientów.
 
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Niejednokrotnie potwierdzona.

Usługa dotyczyła skomplikowanej budowy domu do SSO o pow. użytkowej 410m2. Tak naprawę było to dokończenie sporej budowy. Mieliśmy wcześniej do czynienia z dwiema innymi ekipami – nierzetelnymi, dlatego mamy duże porównanie innych firm do obecnego wykonawcy. O firmie dowiedzieliśmy się dzięki reklamie umieszczonej na wybudowanym obiekcie (poprzez banner).

Widzieliśmy inne zrealizowane inwestycje przez WESKAD-BUD, więc mogliśmy naocznie ocenić jakość wykonanych prac. Kontakt z panem Kamilem był bardzo fajny, bezproblemowy. Widać, że szanuje swojego klienta w odróżnieniu od innych budowlańców, którzy często zapominają o swych zleceniodawcach i szacunku do nich. Kierownik robót od pana Kamila, koordynujący prace i cały projekt, udzielał nam rad, sprawdzał pracowników.

Same prace przebiegały sprawnie, dzięki temu że pracownikom zależało na dobrej realizacji zlecenia, że znali się na swym fachu. Są to osoby rzetelne, kompetentne, ściśle związane z branżą budowlaną (nie są to przypadkowi ludzie). Możliwa jest wizja lokalna inwestycji. Poprzez pana Kamila można dotrzeć do nas i naszej budowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Firmę WESKAD-BUD oceniam jak najwyżej!