Monika J.

24 kwietnia 2019

 
BUDUJEMY DOMY.
Zaufanie już zbudowaliśmy.
 
NASZ CEL TO SATYSFAKCJA I
bezpieczeństwo naszych klientów.
 
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Niejednokrotnie potwierdzona.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą WESKAD-BUD (z panem Kamilem i jego współpracownikami). Jest to firma godna polecenia. A ponieważ mam trochę doświadczenia w budownictwie i z różnymi firmami, to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że drugiej takiej firmy nie znam. Pana Kamila znalazłam w Internecie, właściwie zasugerowałam się cudzymi opiniami i trochę zaryzykowałam.

Początkowo nie miałam do końca zaufania, znając realia naszego rynku budowlanego, dlatego też dopytywałam znajomych inspektorów nadzoru, kierowników budów o opinię, czy roboty są poprawnie wykonywane i czy wszystko jest zgodnie z prawem budowlanym. Nie usłyszałam żadnych zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie – same pochwały i nawet takie zdania, że wydaje się, jakby wykonawca budował dom sam dla siebie. Zadowolona jestem z każdego etapu. Obecnie jesteśmy w fazie wykańczania „pod klucz”.

Nie mam do WESKAD-BUD absolutnie żadnych zastrzeżeń. Mogę ją polecić z czystym sumieniem. Jest to firma jakich mało, przede wszystkim uczciwa. Dostałam od wykonawcy kosztorys, wycenę; tak naprawdę wszystko mam na piśmie. Bardzo jestem zadowolona. Gdybyśmy mieli takie firmy w Polsce, to myślę, że budownictwo by kwitło i nie byłoby problemów z niedokończonymi robotami, szukaniem kolejnych firm. Naprawdę nic złego powiedzieć nie mogę. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.