O nas

WESKAD-BUD

BUDUJEMY DOMY.
Zaufanie już zbudowaliśmy.
NASZ CEL TO SATYSFAKCJA I
bezpieczeństwo naszych klientów.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Niejednokrotnie potwierdzona.

Buduj
„pod klucz”
z Weskad-Bud!

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się od pokoleń. Od tego czasu nieustanie skupiamy się na rozwoju, w naszej firmie zebraliśmy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dążą do realizacji projektów zgodnie z oczekiwaniami inwestorów.

Dbamy o to by domy które budujemy były zbudowane rzetelnie i zgodnie z oczekiwaniami jego przyszłych mieszkańców.

Dlatego możecie liczyć na nasza pomoc już przy wyborze działki czy projektu. Wystarczy się z nami skontaktować a my wykonamy bezpłatną wycenę, pomożemy także w uzyskaniu wszelkiej dokumentacji.

DOŚWIADCZENIE

Zdajemy sobie sprawę jak stresująca dla niektórych może być budowa domu.

Inni po prostu nie maja czasu na doglądanie inwestycji, dla nas to żaden problem – poprowadzimy Twoją budowę od uzyskania pozwoleń po przekazanie kluczy do gotowego domu.

NASZE OPINIE

Nie musisz ufać nam na słowo sprawdź opinie na

 

https://weskad-bud.oferteo.pl/

0

WYPRACOWANE GODZINY

0

DOMY POD KLUCZ

0

KLIENCI

O NAS

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych. Filarem naszej firmy są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami nie zamykamy się jednak na młoda kadrę wnoszącą do naszej firmy wiedze o najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach.

Idąc z duchem czasu oraz wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów posiadamy w swojej ofercie domy pasywne oraz energooszczędne. Pracownicy biurowi są do Pastwa dyspozycji na etapie całej inwestycji, pod numerem

Tel.: 502-097-716