O nas

WESKAD-BUD

 
BUDUJEMY DOMY.
Zaufanie już zbudowaliśmy.
 
NASZ CEL TO SATYSFAKCJA I
bezpieczeństwo naszych klientów.
 
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Niejednokrotnie potwierdzona.

Buduj
„pod klucz”
z Weskad-Bud!

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się od pokoleń. Przez cały ten czas nieustannie skupiamy się na rozwoju.

W naszej firmie zebraliśmy specjalistów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem realizując projekty zgodnie z oczekiwaniami inwestorów.

Filarem naszej firmy są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami.

Jednak wiedząc jak ważne jest podążanie za trendami i nieustanne pogłębianie wiedzy jesteśmy otwarci na młodą,kreatywną kadrę, która wprowadza do naszych działań wiedzę o najnowszych technologiach i rozwiązaniach.

NASZE OPINIE

Nie musisz ufać nam na słowo sprawdź opinie na

https://weskad-bud.oferteo.pl/

0

WYPRACOWANE GODZINY

0

DOMY POD KLUCZ

0

KLIENCI

O NAS

Dbamy o to aby domy, które budujemy były wykonane rzetelnie i zgodnie z oczekiwaniami ich przyszłych mieszkańców. Zdajemy sobie sprawę z tego jak stresującym, dla niektórych, może być budowa domu. Dlatego możecie liczyć na naszą pomoc już od pierwszych kroków. Pomożemy przy wyborze działki,

projektu, pomożemy skompletować dokumenty. Zdajemy sobie sprawę także z tego, że niektórzy po prostu nie mają czasu na prowadzenie i doglądanie inwestycji – dla nas to żaden problem. Poprowadzimy Waszą budowę od uzyskania pozwoleń aż do przekazania kluczy do gotowego domu.

Tel.: 502-097-716

Certyfikaty

Bogata oferta naszych usług dopasowana jest do klientów o zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach. Jednak bez względu na to czy budujemy dom w stanie surowym, deweloperskim, pasywny czy energooszczędny zawsze stawiamy na jakość i rzetelność wykonywanych prac.

Nasza marka niejednokrotnie została doceniona, nie tylko przez klientów ale także po przez uzyskanie wielu wyróżnień i certyfikatów – między innymi otrzymaliśmy certyfikat „rzetelna firma”.